07.06.2015

TRUSKAWIEC - Ukraina


TRUSKAWIEC to unikalne i nadzwyczaj atrakcyjne uzdrowisko balneologiczne Ukrainy. Leży w malowniczej dolinie na połnoc od przedgorza Karpat Wschodnich, na wysokości 350 metrow nad poziomem morza. To miejscowość położona pośrod uroczych, pokrytych lasami zbocz, zachwycająca pięknem przyrody i kryształowo czystym powietrzem. Na terytorium Truskawca skoncentrowane są duże zapasy podziemnych wod mineralnych z 14 źrodłami naturalnymi oraz zloża „wosku gorskiego" – ozokerytu. Corocznie do Truskawca na leczenie i wypoczynek przyjezdża około 200 tysięcy osob z całej Ukrainy i z-za granicy. Uzdrowisko znajduje się 100 km na południe od Lwowa i 90 km od granicy zachodniej. Posiada połączenia kolejowe z największymi miastami Ukrainy, panstwami SND oraz Bałtyku.

„OFIT-SERVICE” był założony w 1992 roku. Za lata swego istnienia otrzymał doświadczenie w każdej dziedzinie turystycznego businessu i teraz jest obecnie jedna z wiodących agencji turystycznych Ukrainy Zachodniej. Nasi klienci – młodzież i emeryci, grupy i indywidualnie podrożujący turyści z kraju i z zagranicy. 
Agencja turystyczna „Ofit-service” posiada licencję i jest uznana przez Ukraińską Administrację Turystyczną. Jesteśmy aktywnym członkiem Rady Turystycznej Regionu KARPATY. 
Dzisiejszy „OFIT” – zgodna jednomyślna załoga, wysoki fachowy i intelektualny poziom której gwarantuje Państwu komfortowe, kwalifikowane obsługiwanie, więc, zabiezpiecza nasz sukces! 

Рейтинги

Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика я читаю Travel.UZ